HYRJE BANIMI NE QENDER TE SARANDES.

Shitet nga: ARJAN 16 Nën 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Sarandë
SHTEPIA NDODHET PIKERISHT KU KA QENE AXHENSIA E UDHETAREVE.SHTEPIA ESHTE E PAJISUR ME TE GJITHE AREDIMIN E DUHUR.NDODHET NE KATIN E DYTE TE NJE GODINE DY KATESHE.SIC SHIHET DHE NE FOTOT PJESA E VERANDES SHIKON NGA RRUGA KRYESORE.SHITET OSE NDERROHET ME SHTEPI TJETER PRANE 21 DHJETORIT.JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim