Apartment 2+1 Kati 2 mbi portin Sarande

Shitet nga: Landi 12 Dhj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 100 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Sarandë
Shitet apartment 2+1 hyrja e re Kati I dyte mbi portin Sarande. I ndertuar ne 2009 me cilesi dhe kushte shume te mira ne proces legalizimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim