Apartamente dhe dyqane ne Sarande

Shitet nga: ERTI 10 Sht 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Sarandë
Apartamente dhe dyqane per shitje ne bregdetin Shqiptar. (Lagjia 4, Rr. 1, ne krah te Stadiumit te qytetit Sarande, Albania ) Apartamente dhe dyqane te reja per shitje ne Sarande. Objekti ndodhet ne krah te stadiumit te futbollit te qytetit, me nje pamje te qarte te detit Jon. Apartamentet jane te madhesise (1+1)-64m2 dhe (2+1)-78m2 ne kate te ndryshme. Siguria eshte maksimale, pasi dhe vete vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone te frekuantuar me restorante, dyqane dhe kende per te femije e te rritur. Ne ofrojme parking personal, ashensor dhe punime cilesore. Apartamentet jane te hipotekuara dhe gjithe dokumentacioni rreth godines eshte leshuar nga insitutucionet perkatese lokale e vendore. Cmimi per apartamentet (1+1) dhe (2+1) eshte 450-500Euro/m2. Cmimet jane te negociueshme, per me shume informacion na kontaktoni ne 0692086580.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim