Apartament prej 100 m2 ne Sarande

Shitet nga: hajrulla osmani 24 Tet 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Sarandë
Zona/Rruga : laggja Nr.1 , 2 , 3 , 4

Shiten apartamente 2+1 ; 1+1 dhe dyqane .
Te gjitha apartamentet jane ne pallate te reja , ndertim i viteve 2010 - 2013 . Githashtu jane te hipotekuara e me certifikate pronesie .
Dyqanet jane me siperfaqe 40-110 m2 , ne qender te qytetit te Sarandes dhe te pajisura me certifikate pronesie . Cmimi i dyqaneve varjon nga 2000 deri ne 2500 Euro / m2 .
Per vendodhjen e apartamenteve dhe dyqaneve shikoni skemat perkatese qe shoqerojne kete njoftim . Ne keto dy skema keni informacion te detajuar vetem per 2 apartamente qe jane ne qender te qytetit .
Cmimi i apartamenteve eshte 500-750 Euro/m2 (ne varesi nga pozicioni) .
Ju bejme me dije se bleresi nuk ka asnje detyrim ndaj agjensise tone . I gjithe informacioni dhe konsulenca juridike qe ju ofrojme jane falas .
Ne se vendosni te bleni nje apartament apo dyqan ne jemi te predispozuar tu dergojme te gjithe informacionin qe ju keni nevoje (foto dhe pozicionin e apartamentit apo dyqanit) .

Tel. : 0035585223832

Cel. : 00355694806297

E mail :osmanishop2002@gmail.com

Ju sqaroj qe te komunikoni me neve me kete adrese imejlli dhe jo direkt me imejllin qe ju shfaqet ne tabele, pasi ate adrese imejlli e kam mbyllur .
Ju faleminderit per mirekuptimin .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim