Apartament ne SARANDE 2+1

Shitet nga: Ani 26 Qer 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Sarandë
Shitet nje apartament kati i fundit ne pallat . Me siperfaqe 85 m2 . Me ballkon dhe pamje nga Deti se bashku me 2 garazhe . Vendndodhja Prane KOMISARJATIT TE POLICISE . 0682023147 0695534288
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim