Apartament ne Ksamil 69 m².....rreth 70 m larg d..

Shitet nga: aldion 17 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Sarandë
Shitet apartament ne Ksamil 69 m².....rreth 70 m larg detit,qendra e pare....apartamenti ndodhet ne pallat kati i dyte....me ballkon dhe e kompletuar kohet e fundit....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim