Apartament me qera en Sarande

Shitet nga: Gjolek 19 Qer 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Komuna: Sarandë
Jepet me qera apartament ne Sarand , 300 metra larg detit , i mobiluar , 2 dhoma gjumi , sallon dhe guzhine . 30000 te reja ne 15 dite , jeni te lutur te kontaktoni ne 0692765600 zoti Gjolek Shehu , pronari ndodhet ne Tirane , per cdo infirmacion jeni te lutur te kontaktoni ne cdo orar ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim