Apartament me pamje anesore nga deti 2+1

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 14:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

97 000 EUR   120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Butrinti
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Sarandë
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Butrinti me pamje anesore nga deti. I mobiluar dhe i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 sallon ,1 banje me dritare te madhe dhe 2 ballkone.Shtrihet ne 105 m2 ne cmimin 99.000euro. Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne nr : 0699238033
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim