Apartament Duplex per Shitje ne Sarande

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 12:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: 220
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Sarandë
Shitet Duplex kati i 1, 220m2 me pamje anesore nga deti ne rr.Butrinti te White Residence.Prona eshte e organizuar ne:2 dhoma gjumi,1sallon me guzhine te perbashket,2tualete,2ballkone.perfundimi i punimeve(instalimet,pllakat,) do behet sipas zgjedhjes suaj dhe perfshihet ne cmim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim