Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 13:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mithat Hoxha
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Sarandë
Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti.Apartamenti ndodhet ne rrugen Mithat Hoxha ne nje zone te preferuar dhe afer te gjitha sherbimeve.Prona eshte e perbere nga:1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per me shume informacione.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim