Apartament 1+1, me pamje nga deti, rruga SKENDER..

Shitet nga: Vladimir Biraku 19 Sht 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   50 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Sarandë
Shitet apartament ne qytetin turistik te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, me ashensor, ne afersi te qendres se qytetit dhe me nje pamje te mrekullueshme te gjirit te Sarandes. Shtepia perbehet nga nje sallon-kuzhine me nje siperfaqe te konsiderueshme, nje dhome gjumi, nje banje dhe dy ballkone. Siperfaqa eshte 80 m^2, me te gjitha dokumentat (tapi shtepie). Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka te gjitha kushtet per te kaluar nje vere fantastike ne kete qytet. Ndodhet me pak se 5 min ne kembe nga bulevardi kryesore. Nuk ka asnje problem per parkimin e makines, as ne periudhen e fluksit turistik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim