APARTAMENT NE SARANDE NE BUZE TE DETIT PREJ 59m ..

Shitet nga: ilia 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Sarandë
Shitet apartament ne Sarande ne buze te detit. Apartamenti eshte 59 metra katror te pastra brenda shtepise pa ballkonin, eshte 2+1 totalisht i mobiluar.Ndodhet tek lagjia Amerikane ose lagjia nr 1 ne sarande dhe eshte me pamje nga deti dhe 2 minuta ne kembe nga qendra dhe shetitorja e sarandes.Apartamenti eshte kati i dyte banimi ne pallat 4 katesh dhe eshte me hipotek te rregullt dhe gati per shitje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim