APARTAMENT NE QENDER TE QYTETIT TE SARANDES

Shitet nga: Cimi 10 Maj 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Sarandë
SHITET APARTAMENT NE QENDER TE QYTETIT TE SARANDES. NDODHET NGJITUR ME GJIMNAZIN "HASAN TAHSINI" SHTEPIA KA NJE DHOME,NJE SALLON + GUZHINE DHE BANJE PLUS DY BALLKONE ME PAMJE NGA DETI. KA NEVOJE PER RIPARIME DHE NDODHET NE KATIN E KATERT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim