Depozita gazi

Shitet nga: Tani 14 Gsh 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
2 cope 2700 litra ne gjendje pune
1 cope 5000 litra ne gjendje pune
1 cope 28000 litra, gati me pompe dhe me pak litra gazi gjendje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim