Dynacord a115a 1000 watt

Shitet nga: Ilir 25 Nën 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Sarandë
Instrumente : Të tjera
Shiten dy bokse te rinje dynacord me programa 1000 watt secili cmimi 1600€ ndrrohen dhe me makin per me shume info 00306956270494
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim