samsung galaxy s3 original

Shitet nga: x 14 Gsh 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Sarandë
shm pak i perdorur dhe i mirmbajtur shitet per arsye se dua te mar s5 ... vjen me kutin kufjet originale samsung dhe gjithashtu kellefin origjinal qe eshte bler 30 paund flm .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim