Sony XPERIA Z

Shitet nga: Emiraldo 29 Tet 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Sarandë
Xperia z shitet per 100 euro. Tel ka te thyer ekranin, cdo gje tjeter eshte funksionale .
Eshte blere ne angli ne prill te 2014 dhe eshte perdorur nga nje person. Camera 13 mpx shume e paster dhe procesor dual core . Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim