Nokia asha 501

Shitet nga: aleks 12 Tet 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Sarandë
eshte telefon ne gjendje shume te mir. telefoni eshte i perdorur 3 muaj ... dhe eshte i shoqeruar me kufie dhe karikus te ri i pa perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim