HTC Sensation XE model Z715e

Shitet nga: Emiraldo 27 Sht 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Sarandë
HTC SENSATION MODEL Z 715e I RI NE KUTI ME PERMASA :

CPU : 1.5GHz DUAL CORE
PLATFORM : ANDROID WITH HTC SENSE
RAM 1 GB
DISPLAY : 4.3 INCH TOUSH SCREEN
WEIGHT 151 GRAMS
CAMERA : 8 MPIX COLOR CAMERA ATOUFOCUS DUAL LED FLASH
1080 P HD VIDEO RECORDING

Celulari eshte i ri dhe shitet 20.000(te reja ).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim