Sisteme sigurie

Shitet nga: bushi 24 Nën 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
sisteme alarmi
kamera vezhgimi
pajisje muzike
pajisje hotelesh
akses kontrolle
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim