Abonime Online te sigurta , pa nderperje

Shitet nga: Abonimi Net 01 Krr 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Sarandë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Tek ne mund te gjeni abonime te kualitetit HD dhe SD
Abonojm shum lloje te resoverave.
Ofrojm keto paketa
- Tring Filma Sport
- Sky Italia
- Sky Gjermania
- Canal Espana
- Canal France
- Arena Sport HD
- Sport Klub
- HRT
Po ashtu ofrojm bashkpunime mbrenda dhe jasht kosoves.
N = Line , C= Line
Jemi kompani serioze me nje staf 24 or online.
Qdo pytje e juaja do u pergjigjet menjeher.
Po ashtut per qdo klient te ri ofrojm test 24 ore pa pages.
Kontakti yn:
Facebook/ Abonimi Net
Skype/ abonimi.net
Viber/ + 386 49 109 203 Pa pages
Ju mirepresim qdo klient qe sjell kllientin tjeter fiton Bonus .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim