SALLE INTERNETI DHE TRE PLAY STATIN 3

Shitet nga: ergys beqo 17 Tet 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR   5 000 EUR

Komuna: Sarandë
Prodhimet : Tableta
SHES 10 KOMPJUTERA PUS NJE SERVERE TE KOMPLETUAR ME TE GJITHA EDHE ME TAVOLINA DHE KARRIGE
NJE PRINTER EPSON C1700
TRE PS TE COMPLETUAR ME TV TAVOLINE PER SECILIN DHE KOLLTUK PER SECILIN PS
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim