Makine akullore

Shitet nga: lid 25 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   2 000 EUR

Komuna: Sarandë
Prodhimet : Të tjera
Shitet makine prodhimi dhe shitje akullore.E ardhur nga Italia.

Biznes,investim,pasticeri,bare,restorante,aksesore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim