Furre buke me te gjitha paisjet

Shitet nga: flori 11 Tet 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   33 000 LEK

Komuna: Sarandë
Prodhimet : Të tjera
shitet biznes furr buke e sapo ardhur nga greqia 6 muaj te perdorura n cmim jan te gjitha pajisjet e nevojshme.furra esht e markes elmas me permasa 180 buk 500 gr .furra esht me gas dhe shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim