Hekur profesional per hekurosje

Shitet nga: gjoka 2001 03 Qer 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
hekur profesional italiane per hekurosje,shume pak i perdorur CMIMI OKAZION!!!!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim