Objekt 4 katesh ne Sarande

Shitet nga: mikel 11 Tet 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Hapësirat : Të tjera
Objekti ndodhet ne nje zone turistike shum te populluar ,nje mundesi biznesi fitimprures . Objekti eshte 425 mtk me leje ndertimi te rregullt dhe tapi per token .100 mt larg nga deti . Objekti shitet per arsye ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim