Objekt 4+1 ne Sarande

Shitet nga: lenci 11 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Komuna: Sarandë
Hapësirat : Të tjera
okazion! objekt 4+1 i pa perfunduar me leje ndertimi te rregullt dhe tapi , objekti ndodhet ne nje zone turistike shum te populluar dhe me shum mundesi shum fitimprurese , objekti eshte 100 mt larg nga deti dhe me nje pamje te mrekullueshme .objekti ka nje kat te perfunduar dhe shitet per arsye ekonomike .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim