Hotel ne Sarande

Shitet nga: renato1 24 Maj 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Hapësirat : Të tjera
Shtitet nje Hotel i paperfunuar.
Ardresa pran Ish Kampit te punetorve Ruga e Ksamilit, Eshte 3Katesh ka 11-Dhoma, Banjo per cdo dhome, me siperfaqe Katrore 375meter toke dhe ndertim 121meter per kat dokumentacioni i rregullt.
Cmimi 200.000 Euro i diskutushem,

Per info kontaktoni ne Nr; 0698536487
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim