Resataurant Bar Kafe Shitet i kompletuar

Shitet nga: Edi 09 Tet 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

440 000 EUR

Komuna: Sarandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Reastaurant Bar Aragosta funksjonon 3 vjete eshte Akoma ne gjendje pune Guzina e Sofistikuar me paisjet me te rejat eshte 1 Km larg qendres se Sarandes Pran shtepis se Pushimit Sarande Eshte nje nga lokalet me prestigjoz ne Sarande per abientin guzhinen dhe sherbimin qe ofron. Siperfaqja eshte 250 metra katror. me verande dhe me pamje nga deti. Objekt me hipotek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim