Dyqan rreth 70m2

Shitet nga: Shalari 21 Sht 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan rreth 70 m katror, ne aksin rrugor Turizem - Kanali i Cukes. Dyqani ndodhet ne kthesen para se te shkosh ne Mango Beach Club. Hap dhe ti biznesin tend ne Sarande. Per informacione te metejshme kontaktoni duke derguar email tek ksbutrinti@yahoo.com ose duke telefonuar tek nr me poshte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim