Dyqan prej 120 m2 ne sarande

Shitet nga: LANDI 01 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet dyqan 120 metra katror 50 metra na deti me hipotek cmimi i diskutushem per hollesira telefononi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim