Biznes kafeje

Shitet nga: foti 26 Nën 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Sarandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet biznes kafeje.biznesi permban:qebapin e pjekjes 10 kg,2 mulli per bluarjen e kafes turke,1 mulli per kafen ekspreso,1 ngjitese profesionale kembe.1 ngjitse dore.1 peshore.mobiljet dhe tubat e nxjerjes te tymit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim