Goma te reja 205/80/16 Matador

Shitet nga: Eri 28 Nën 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Sarandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten kater Goma te rreja Matador 205/80/16 viti (50/2013) 60%/40 jasht rruge .
100euro copa. Padisk.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim