Motor 125cc -05

Shitet nga: x 26 Qer 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR   800 EUR

Komuna: Sarandë
Motoçikleta : Të tjera
motor 125 me cregjistrim nga greqia gati per dogan dhe targa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim