VW Touran 2.0 viti 2005

Shitet nga: Enea 19 Jan 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Sarandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
WV Touran 2.0 nafte
Viti 2005
Xhama te zinje orgjinal
Me klima
Kamio Manuale 6+1
Pilot Automatik
Sendilje me komande
Kasetofon me cd
Disqe alumini
Makina eshte shume e rehatshme dhe eshte shume ne gjendje te mire si nga ana xhenerike ashtu dhe mekanike.Dokumentat i ka te prera per 1 vite.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim