VW Polo benzin -96

Shitet nga: elidon 26 Krr 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Sarandë
Shes polo te 1996, 1300cc bezin shum ekonomike dhe me targa AA te paguara deri ne qershor te 2015.okazion per pak dit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim