Toyota hilux 2x4

Shitet nga: Oliveri 12 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Sarandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Hilux
Makina eshte ne gjendje shume te mire me motorr 2.4 nafte, me dogane dhe taksa te paguara per 1 vit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim