Okazionnnn Ssangyong Rexton 4x4 2007

Shitet nga: Rexton 20 Jan 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR   6 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Sarandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: Family
Makina eshte me gjitha sherbimet e bera ska nevoje per as gje me dek deri ne shtatore 2019 eshte full Klima xhama te zinje orgjinale sendilje me ngroje para mbrapa komanda ne Timon pasqyra me palosje mbyllje qendrore sinjal alarmi Shume ekonomike ta provoni si te doni meotorre 270 xdi turbo motorr me zinxhire per me shum info tel bejm dhe nderim me nderim cemim tjt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim