Seat Toledo benzin -00

Shitet nga: Eri 05 Jan 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Sarandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Toledo
Seat toledo ful extra sport 1,6 bezin 4 Xhama electronic pasqyra electronic me palosje dhe ne parking dhe ne injetro atomatic klima sendile electronice meshine disqe 16 oz 105 hp motori esht I pa trazuar 4 airbag Abs 4 disco fren vit 2000 makina esht bler ne gr dhe esht perdorur nga 2 persona makina esht shm ne gjendje me te gjitha serviset te bera me dekumenta Deri ne 01 12 2016 dhe te sakta dhe per jasht cemimi 3000€ ,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim