Mitsubishi dizel -02

Shitet nga: MITSUBISHI 28 Nën 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Sarandë
makina eshte me dokumenta te regullta dhe ne nje gjendje shum te mire. cmimi mund te diskutohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim