Merceds ml 2.7naft automatik -01

Shitet nga: ml 27 Nën 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Sarandë
Ml. kambio automatike 2.7 dizel viti prodhimit. 2001 makina ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerrike cmimi 4900 euro me dogan te paguar,disponon 194000 km origjinale me garanci te plote
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim