Mercedes c 180 -95

Shitet nga: ;) 10 Nën 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Sarandë
mercedes c180 ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike.
Disqe 16
Xhama elektrik
ABS
Airbag
Letra te paguara
NR telefonit 0698338614
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim