Mercedes benz E300 TD -98

Shitet nga: kosta 04 Tet 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Makina ndodhet ne Sarande,Shqiperi.Makina eshte ne gjendje shume te mire. Eshte e mbajtur ne janine dhe te gjitha serviset jane bere ne janine te perfaqesia e benzit. Mban vaj mobile 1 15-40 dhe djeg 7.5 l/100km. Makina eshte mbajtur me nafte Sell V-power. Makina eshte me xhama elekrike,abs,disqe alumini,xhama elektrik,clima,marsha automatike,cd-player,mbyllje elektronike,sensor shiu,drita xenon,kycje qendrore.. Cmimi 450000 lek te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim