Mercedes E 220

Shitet nga: albert 25 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Sarandë
Shes benc e220 cdi panorama automatic. vit prodhimi dhjetor 2003 makina ka 188000km origjinale te kotrolluara tek benci ne tirane , benci ka keto aksesor , sensor dritash , drita bi ksenon , sensor shiu , navigator te madh dhe dvd play. sendilje mishini ngjyre te zeze me dy qepje ansore. tavani eshte panoramik
komplet xham. bagazhir me 6 cd , goma rezerv me disk alumini , 4 gomat te reja . Sherbimet vaj filtra motorri kamio kondicioneri te sapo kryera. gjeneriket komplet te kryera eshte e gatshme per qdo lloje prove. Cmimi eshte i padiskutushem. ju faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim