CLS 320CDI

Shitet nga: Mario 28 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Sarandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: CLS-Class / Mercedes-Benz
Modeli: CLS 320
Makina esht n gjendje super mund ta provoni ku t doni.Km orgjinale mund ta kontrolloni.Serviset te sapobera.Dokumenta dhe siguracioni i mbarojn n teor te 2019.Klima 4zone ,timon elektrik,timon f1 me marrsha,ndezje pa cels,sensor shiu,sensor parkimi,sensor dritash,sedilje me memory etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim