Mercedes Benz E 300 Avagard -98

Shitet nga: ksanthulla 16 Nën 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 LEK

Komuna: Sarandë
Makina Eshte ne gjendje shume te mire, Eshte ne Sarande ne garazh. Makina nuk eshte ne levizje per shkak se drejtuesi eshte ne greqi. Makina eshte e mbajtur ne janine gjat 2 viteve te fundit te gjitha serviset jane bere te perfaqesia e benzit ne janine.
Makina ka:
Letra te paguara per nje vit.ESP,Me targa, Me dogane te paguar, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin(dhe nga mbrapa), Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, cd player me usb . marsha automatike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim