Mercedes A 170 dizel -02

Shitet nga: Ari 15 Tet 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Sarandë
Makina eshte ne gjendje te mire dhe shitet per arsye mosperdorimi . Ne muajin maj ka ardhur nga gjermania ...... EURO 4 .........dhe eshte ne nje gjendje te shkelqyer . Kamjo automatike dhe nuk harxhon rreth 4 litra per 100km . Te gjitha serviset e bera dhe me liber servisi .... me clima .......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim