MITSUBISHI DIESEL -02

Shitet nga: MITSUBISHI 03 Dhj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 LEK

Komuna: Sarandë
makina eshte me dokumenta te rregullta dhe ne gjendje shum te mir . cmimi mund te diskutohet.jeni te mirpritur ne cdo moment.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim