MERCEDES C-220 DIESEL -96

Shitet nga: enea 29 Qer 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Sarandë
Shes -MERCEDES-BENZ C 220 DIESEL TE 1996.

Makina eshte e perkryer . Ka motorr 220 shume ekonomik (4.5-6l/100km).
-KAMIO MANUALE
-235.000KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH
-DISQE 17' ORIGJINALE TE BENZIT,TIMON HIDRAULIK, FRENA ABS , AIR-BAG, KASETOFON RADIO-CD-MP3
-DOKUMENTAT, SIGURACIONET, DHE TAKSAT TE GJITHA TE PAGUARA.
-TARGA AA548EV.
-125hp ose 110 kuaj fuqi.
-NGJYRA E KUQERREMTE VEZULLUESE.

Makinene e kam sjelle vet nga Hamburgu i Gjermanise para ne mars te 2013.
-THEKSOJ SE MAKINA NUK KA NEVOJE PER AS EDHE NDONJE LLOJ SHERBIMI PASI TE TERA I KAM KRYER VETE.

Makina eshte shume ekonomike dhe shume terheqese .


Mund te kontaktoni ne nr 0695386080(club) ose 06957772719(club).
email nika2eno@yahoo.com

CMIMI 2300 euro.
PAK I DISKUTUESHEM .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim