Land Rover Discovery dizel -99

Shitet nga: arben cuku 31 Gsh 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Sarandë
Land Rover fuoristrad ne gjendje te mire , me dokumenta te paguara gusht 2015 . cmimi 5 milon lek i diskutushem. per me shume informacjone vizive mbi automjetin shikoni fotot dhe per cdo te interesuar kontaktoni ne numrin e telefonit 0695809108 . ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim